Aktualności - e-warsaw.com - internet, badania rynku, call center, badania CATI

Mapa witryny

 • Strona główna
 • Internet
  Internet

  Internet jest dziedziną naszych zainteresowań od samego początku istnienia firmy. Dlatego dziś możemy zaoferować naszym klientom szeroki zakres usług.

  • Systemy CMS - TYPO3 CMS
   TYPO3 CMS - system zarządzania treścią witryny Proponujemy Państwu budowę nowoczesnych witryn internetowych w oparciu o open source'owy system CMS jakim jest TYPO3. Ten CMS należy do grupy zaawansowanych, ale prostych w obsłudze systemów zarządzania treścią. Posiada wygodny, intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika, dobry edytor tekstu WYSIWYG, schowek, podgląd treści przed opublikowaniem, historię zmian, zarządzanie uprawnieniami użytkowników (administratorów, redaktorów, użytkowników zewnętrznych), obsługę wielu domen i wielu serwisów www w jednym systemie, wewnętrzny system wyszukiwania, własny cache, panel administracyjny w wielu językach (w tym po polsku) i wiele innych cech, które predestynują ten system CMS do klasy enterprise.
  • Systemy CMS - e-warsaw.CMS
   e-warsaw.CMS - system zarządzania treścią witryny

   Jak podaje Wikipedia - System zarządzania treścią (ang. Content Management System - CMS) jest to jedna lub zestaw aplikacji internetowych pozwalających na łatwe utworzenie oraz późniejszą aktualizację i rozbudowę serwisu WWW przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym poprzez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.

   e-warsaw.CMS to nowoczesne narzędzie stworzone by usprawniać komunikację w internecie.

  • Sklepy internetowe
   Dedykowane sklepy internetowe

   Zakupy w internecie to w dzisiejszych czasach rzecz codzienna. Sklep internetowy jest czynny 24 godziny na dobę i mogą w nim robić zakupy klienci z dowolnego miejsca na naszej planecie. Z roku na rok Polacy wydają w internecie coraz większe pieniądze. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na tą formę sprzedaży.

  • Aplikacje na zamówienie
   Aplikacje webowe, intranetowe i desktopowe

   Na indywidualne zamówienie tworzymy dla naszych klientów aplikacje webowe, intranetowe i desktopowe, także w oparciu o bazy danych. Do tworzenia aplikacji używamy takich technologii jak Java, .NET (C#, Visual Basic), C++, MS SQL i inne.

  • Pozycjonowanie
   Pozycjonowanie stron www

   Pozycjonowanie to zapewnienie Twojej stronie czołowych miejsc w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek.

  • Tworzenie stron WWW
   Projektowanie i tworzenie stron WWW

   Nasza firma od początku swojego istnienia zajmuje się kompleksowym tworzeniem witryn internetowych wyposażonych w systemy zarządzania treścią (a także sklepów internetowych i innych aplikacji webowych).

  • Doradztwo
   Doradztwo

   Internet to medium potężne i jednocześnie tanie, ale nie zmienia to faktu, że pieniądze wydawane na Internet muszą być wydawane z głową i przynosić wymierne efekty.

 • Praca
  Oferty pracy

  Obecnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji.

 • Kontakt
  Kontakt