Pozycjonowanie: Pozycjonowanie stron www - Agencja interaktywna e-warsaw.com - internet, badania rynku, call center, badania CATI

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie to zapewnienie Twojej stronie czołowych miejsc w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek.

Pozycjonowanie to proces dotarcia na szczyt listy wyników i utrzymania zdobytych pozycji. W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja w internecie jest już bardzo silna i staje się coraz silniejsza, aby Twoja witryna nie zginęła w gąszczu innych, zachodzi potrzeba pozycjonowania witryny. Już nie wystarczają domowe metody typu dodanie stron do katalogów. Aby strona mogła walczyć o pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania musi poza zawartością merytoryczną i poprawną konstrukcją techniczną zostać poddana całemu szeregowi działań wymagających zarówno specjalistycznej wiedzy jak i odpowiedniego zaplecza technicznego. Wszystko to oferujemy do Państwa dyspozycji.

Po co się pozycjonować? Co daje wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania? Większy ruch na witrynie, a więc więcej klientów w wirtualnej siedzibie firmy.

Jeśli tą witryną jest sklep to ilość klientów odwiedzających go przekłada się na ilość sfinalizowanych transakcji. Jeśli jest to witryna utrzymująca się z reklamy to zwiększenie liczby odwiedzających zwiększa też ilość kliknięć w reklamy sponsorów takiego serwisu. Przykłady można mnożyć w nieskończoność, ale generalnie chodzi o to, że wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania to większe zyski dla Twojej firmy.

Płać tylko za wyniki! Generalna zasada jaką stosujemy w pozycjonowaniu stron jest to, że klient płaci tylko wtedy kiedy nasze działania przynoszą efekty, które zostaly zawarte w umowie, np. jeśli umowa zakłada, że strona ma się znaleźć na jednym z pierwszych pięciu miejsc w wynikach wyszukiwania a znajduje się dopiero na szóstym, to nie obciążamy klienta żadnymi kosztami.

Jeśli są Państwo zainteresowani tego typu usługami prosimy o kontakt mailowy () lub telefoniczny (508 243 400).