Sklepy internetowe: Dedykowane sklepy internetowe - Agencja interaktywna e-warsaw.com - internet, badania rynku, call center, badania CATI

Dedykowane sklepy internetowe

Zakupy w internecie to w dzisiejszych czasach rzecz codzienna. Sklep internetowy jest czynny 24 godziny na dobę i mogą w nim robić zakupy klienci z dowolnego miejsca na naszej planecie. Z roku na rok Polacy wydają w internecie coraz większe pieniądze. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na tą formę sprzedaży.

Na Państwa życzenie zbudujemy prosty sklep internetowy lub zaawansowaną platformę sprzedażową B2B. Wyposażymy go w potrzebne mechanizmy uwzględniające specyfikę Państwa firmy i Państwa towarów i zintegrujemy z systemami elektronicznych płatności (obsługa kart kredytowych, przelewów online, mikropłatnosci SMS itd.) oraz systemami śledzenia przesyłek (opcja dostępna u niektórych firm kurierskich).

Sklep może stać się systemem sprzedażowym B2B z zaawansowaną administracją użytkownikami i kontrolą kosztów dla kierownictwa klientów sklepu (np. minikatalogi - administracja dostępem do poszczególnych produktów lub grup produktów, budżety - limity kwotowe zakupów).

Przykład:

Twoim klientem jest duża firma posiadająca kilkanaście oddziałów w całej Polsce. Twój klient chce mieć pełną kontrolę nad zakupami dokonywanymi przez swoich pracowników ze wszystkich oddziałow. Dzięki naszemu systemowi może sam przyznawać im prawa dostępu do poszczególnych produktów, ustalać np. miesięczne limity zakupów, akceptować i modyfikować każde zamówienie przed jego wysłaniem do sklepu.

Istnieje także możliwość integrowania sklepu z zewnętrznymi systemami magazynowo-księgowymi.