Systemy CMS - e-warsaw.CMS: e-warsaw.CMS - system zarządzania treścią witryny - Agencja interaktywna e-warsaw.com - internet, badania rynku, call center, badania CATI

e-warsaw.CMS - system zarządzania treścią witryny

Jak podaje Wikipedia - System zarządzania treścią (ang. Content Management System - CMS) jest to jedna lub zestaw aplikacji internetowych pozwalających na łatwe utworzenie oraz późniejszą aktualizację i rozbudowę serwisu WWW przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym poprzez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.

e-warsaw.CMS to nowoczesne narzędzie stworzone by usprawniać komunikację w internecie.

Po co płacić informatykom za każdą modyfikację strony, tracić czas i pieniądze na telefony, czekać na efekty pracy informatyków, skoro prawie wszystko można zrobić samemu? Takie możliwości udostępnia nasz system zarządzania treścią e-warsaw.CMS.

e-warsaw.CMS to autorskie rozwiązanie, które jest efektem kilku lat pracy i doświadczeń. Nie sprzedajemy systemu jako produktu pudełkowego, proponujemy jego wykorzystanie Klientom, którzy zdecydują się zlecić nam wykonanie witryny internetowej.

Nasz system e-warsaw.CMS oparty jest o system szablonów pozwalający szybko modyfikować warstwę prezentacyjną witryny. Składa się z kilku standardowych modułów pozwalających na administrację stronami statycznymi, osobny moduł dedykowany to obsługi newsów i biura prasowego, oraz kilku innych modułów takich jak karty produktów (katalogi produktów), galerie (automatyczne tworzenie miniatur i powiększeń zdjęć), newslettery oraz moduł do obsługi reklam.

Dzięki swojej modułowej budowie system e-warsaw.CMS może być rozbudowywany o kolejne elementy uwzględniające indywidualne potrzeby naszych klientów.